Weather forecast - Bad Aussee Kramergasse
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,1 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,54 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 1,43 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,4 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0,26 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,08 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 25% |
|
Weather forecast for kočo Bad Aussee Kramergasse.