Weather forecast - Bad Dürrnberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,04 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,48 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,4 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,32 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,57 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,77 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,32 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,4 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,58 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,32 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 3% |
|
Weather forecast for vas Bad Dürrnberg.