Weather forecast - Baito La Bassa
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,45 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,61 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,97 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,37 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 47% |
|
Weather forecast for kočo Baito La Bassa.