Weather forecast - Basilicanova
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0,03 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,13 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,09 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0,09 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0,15 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,16 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0,16 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,11 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,11 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,1 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,01 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Weather forecast for vas Basilicanova.