Weather forecast - Berliner Kreuz
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,52 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,41 |
| Cloud cover: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,44 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,44 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 69% |
|
Weather forecast for 1621 metres high vrh Berliner Kreuz.