Weather forecast - Birnhorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,41 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,45 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,01 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,38 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,84 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,72 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,44 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,59 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,82 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 10% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 12% |
|
Weather forecast for 2634 metres high vrh Birnhorn.