Weather forecast - Bonaldo di Zimella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 24 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,03 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,19 |
| Cloud cover: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,19 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,46 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,46 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,01 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Weather forecast for vas Bonaldo di Zimella.