Weather forecast - Breitkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,26 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,14 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,84 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,78 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 25% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Weather forecast for 3154 metres high vrh Breitkopf.