Weather forecast - Buchenkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,7 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,84 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,39 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,6 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,43 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,18 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,18 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,75 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,6 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,26 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,18 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
Weather forecast for 844 metres high vrh Buchenkopf.