Weather forecast - Cadelbosco di Sotto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0,29 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0,05 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,02 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,15 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,15 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 82% |
|
Weather forecast for vas Cadelbosco di Sotto.