Weather forecast - Castelnuovo Fogliani
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0,02 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,07 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0,12 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0,08 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,15 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Weather forecast for vas Castelnuovo Fogliani.