Weather forecast - Cima delle Zirocole
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 66% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,72 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 58% |
|
Weather forecast for 3058 metres high vrh Cima delle Zirocole.