Weather forecast - Col dei Barc
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,64 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,09 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,41 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
Weather forecast for 1342 metres high vrh Col dei Barc.