Weather forecast - Col Pizzoc
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,17 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,17 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 1,23 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0,65 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 1,12 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 1,12 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,53 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Weather forecast for 172 metres high vrh Col Pizzoc.