Weather forecast - Colme di Pravecchio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 2,89 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,14 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,14 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 45% |
|
Weather forecast for 1545 metres high vrh Colme di Pravecchio.