|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,51 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,12 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,31 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 23% |
|
Weather forecast for vas Crea.