Weather forecast - Creta Verde / Steinwand
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,31 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,21 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,18 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
Weather forecast for 2520 metres high vrh Creta Verde / Steinwand.