Weather forecast - ehem. Kaltenbachalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,01 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,17 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,34 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,01 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,01 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,37 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,37 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,27 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Weather forecast for planino ehem. Kaltenbachalm.