Weather forecast - Eiskarkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,22 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,15 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Weather forecast for 2269 metres high vrh Eiskarkopf.