Weather forecast - Eselstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,49 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,35 |
| Cloud cover: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,07 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,18 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,25 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Weather forecast for 2552 metres high vrh Eselstein.