Weather forecast - Farra di Soligo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,36 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,18 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 71% |
|
Weather forecast for vas Farra di Soligo.