Weather forecast - Fasana Polesine
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,02 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,04 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,15 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,19 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,19 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Weather forecast for vas Fasana Polesine.