Weather forecast - Flachbühel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,17 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,15 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,22 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,3 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,3 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
Weather forecast for 886 metres high vrh Flachbühel.