Weather forecast - Follina
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,1 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 1,13 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,37 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,02 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0,08 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,08 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 82% |
|
Weather forecast for vas Follina.