Weather forecast - Franzensfeste - Fortezza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,01 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,15 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,1 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,27 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,05 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,16 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,1 |
| Cloud cover: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 27% |
|
Weather forecast for vas Franzensfeste - Fortezza.