Weather forecast - Fratte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,16 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,76 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,12 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,12 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 70% |
|
Weather forecast for vas Fratte.