Weather forecast - Frauenberg Pleschberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,81 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,21 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,17 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,23 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 1,11 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,61 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,61 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,12 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 18 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Weather forecast for kočo Frauenberg Pleschberg.