Weather forecast - Gasthofberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,47 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,37 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,05 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,35 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,35 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Weather forecast for vas Gasthofberg.