Weather forecast - Geinkel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 70% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
Weather forecast for 2623 metres high vrh Geinkel.