Weather forecast - Gradötzkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,03 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,13 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,43 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,43 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,24 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,81 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,64 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
Weather forecast for 3063 metres high vrh Gradötzkogel.