Weather forecast - Großhansl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,19 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Weather forecast for 2315 metres high vrh Großhansl.