Weather forecast - Hochgamsburg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,12 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,06 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,28 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,28 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Weather forecast for 2279 metres high vrh Hochgamsburg.