Weather forecast - Hochspitz
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,26 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,17 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,6 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Weather forecast for 1111 metres high vrh Hochspitz.