Weather forecast - Hubereck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,31 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,2 |
| Cloud cover: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,71 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,22 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Weather forecast for 1455 metres high vrh Hubereck.