Weather forecast - I Pizzetti (1° Ovest)
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 1% |
|
Weather forecast for 2205 metres high vrh I Pizzetti (1° Ovest).