Weather forecast - Jagdhütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,4 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,22 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,56 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,56 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
Weather forecast for kočo Jagdhütte.