Weather forecast - Jochspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,23 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,16 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,27 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,48 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Weather forecast for 2037 metres high vrh Jochspitze.