Weather forecast - Kastelruth - Ciastel - Castelrotto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 22 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,18 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 23 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 59% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 21 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,29 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 20 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 37 °C |
| 0,07 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0,08 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,21 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Weather forecast for vas Kastelruth - Ciastel - Castelrotto.