Weather forecast - Kolleralm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,12 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,24 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,24 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
Weather forecast for kočo Kolleralm.