Weather forecast - Kraxentrager
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,48 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,3 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,16 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,53 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,24 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,23 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,9 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,21 |
| Cloud cover: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 1% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Weather forecast for 2425 metres high vrh Kraxentrager.