|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,61 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,45 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,52 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,28 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,45 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,05 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,72 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,51 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,21 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 14% |
|
Weather forecast for vas Lahn.