Weather forecast - Levada
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,33 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,16 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 17 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 77% |
|
Weather forecast for vas Levada.