Weather forecast - Malga Claps
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,01 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,18 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,15 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,35 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,04 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,13 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
Weather forecast for planino Malga Claps.