|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,18 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,18 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
Weather forecast for vas Masi.