Weather forecast - Monte Agaro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,85 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,17 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,45 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 47% |
|
Weather forecast for 2062 metres high vrh Monte Agaro.