Weather forecast - Monte Croce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 34% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,3 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,82 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,32 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 45% |
|
Weather forecast for 2489 metres high vrh Monte Croce.