Weather forecast - Monte Zoncolan
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,66 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,49 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,13 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
Weather forecast for 1749 metres high vrh Monte Zoncolan.