Weather forecast - Neualm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,14 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,11 |
| Cloud cover: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,22 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,61 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,61 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Weather forecast for planino Neualm.