Weather forecast - Niederer Eichham
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 2,13 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,19 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,46 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,46 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,9 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,91 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,91 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,6 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,6 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 97% |
|
Weather forecast for 3247 metres high vrh Niederer Eichham.