Weather forecast - Retschegg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,05 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,51 |
| Cloud cover: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,04 |
| Cloud cover: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 1,76 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Weather forecast for 1268 metres high vrh Retschegg.